Про село

 

Відзначення Дня пам»яті та примирення і Дня перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні у Буківській громаді.

         Підготовку до відзначення Дня пам»яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Буківській громаді розпочали із здійснення благоустрою . Аби ошатнішим стало село, силами працівників сільської ради , Будинку культури, амбулаторії ЗПСМ, СТ «Либідь», соціальних працівників  було прибрано сміття, покошено газони, облаштовано клумби, очищено та побілено бордюри. Приведено в належний стан пам»ятник  на честь воїнів-односельчан, які загинули у Другій світовій війні  та братську могилу, на якій встановлено нову меморіальну дошку з викарбуваними іменами загиблих воїнів-визволителів. Велика вдячність  Сушкову Володимиру Михайловичу, батькові померлого учасника бойових дій АТО Сушкова Сергія Володимировича, який відгукнувся і благодійно виконав роботи по встановленню дошки на братській могилі. Учасникам війни та учасникам бойових дій АТО ( загалом  19 осіб), цьогоріч,  як і щорічно, завдяки благодійній допомозі від Суслова Івана Миколайовича та М»ягкова Віктора Івановича  напередодні свята були вручені продуктові набори із найтеплішими привітаннями. Щира вдячність меценатам від усієї громади, нехай множиться добро стократ, здоров»я Вам і Вашим рідним, успіхів у всіх починаннях, благодаті Божої з небес !

       Традиційно захід відбувся   9 травня біля Хреста Пам»яті на території Храмового комплексу.  Змістовно і колоритно пройшов мітинг-реквієм, який підготував директор сільського Будинку культури Бродюк Микола Степанович. Згадали поіменно усіх загиблих у Другій світовій війні односельців та померлих воїнів АТО Павленка Сергія Миколайовича та Сушкова Сергія Володимировича. Настоятель Храму св. Євг. вмч.  о.Артемій  відслужив панахиду за загиблими та померлими і побажав  миру й злагоди Україні.  Зворушливо і мелодійно звучали пісні у виконанні вокального жіночого ансамблю «Джерело» сільського Будинку культури .

       Покладанням квітів до пам»ятних знаків, братської могили та могил померлих воїнів-захисників завершилося свято. Учасники міроприємства побажали усім здоров»я, добра, сили духу, терпіння, твердої віри у перемогу, незгасної любові до своєї Батьківщини.

Святкування 8 Березня .

       Вишукано і оригінально пройшло свято 8 березня в Буківському СБК.

       Ведучими, як і прийнято, були чоловіки, які і задавали тон святу. Пісні, вірші, вітання – все було присвячене Жінці. Дуже доречно звучали пісні фольклорного жіночого ансамблю: про кохання, про вірність, про сім»ю, про матір. Віршовані рядки про Жінку не залишили байдужими нікого в залі. Ліричні і жартівливі, веселі та журливі поетичні твори викликали у присутніх шквал емоцій . Аудиторія відзначала художні номери гучними оплесками, теплими відгуками підтримки. Аматори зуміли віднайти найтонші ноти у звучанні вічної пісні про Жінку та доторкнутися до найпотаємніших струн людської душі. Вдячні глядачі довго не хотіли відпускати колектив аматорів зі сцени.

      То ж нехай ніколи  не зміліє людська душа, даруючи свою Любов , хай звучить у віках вічна пісня Кохання.

                                                                         

 

 

 

 

Весело колядуємо та щедруємо !

       Коли настав час колядок та щедрівок, колектив аматорів сільського Будинку культури щиро вітав односельців у стилі народних традицій, отримуючи у відповідь щиросердечну вдячність.

      Весело і змістовно пройшло святкування Водохреща в сільській громаді із спільним Богослужінням, водоосвяченням та  купанням,  а на завершення щедре пригощання від родини Суслова Івана Миколайовича для усіх бажаючих. Ніхто не залишився байдужим. Аматори ж  підготували низку віншувальних пісень: колядок, щедрівок та йорданських і протягом свята дарували присутнім гарний настрій.

     Необхідно відмітити, що аматорський колектив сільського Будинку культури 19 січня взяв участь у VII районному фольклорному фестивалі «Різдвяна зірка», де у своєму  дебютному виступі представив три пісні з циклу  величальних  пісень,  приурочених  до  зимових  свят. За популяризацію та збереження української культури, фольклорної спадщини колектив відзначено  Подякою  та цінним подарунком від  начальника відділу культури Сквирської РДА О.Л.Центило-Гіптенко і директора районного Будинку культури Л.П.Керекеші.

      То ж нехай любов до рідного краю, національної культури, відродження та пропаганда її об»єднує нас та надихає на високі досягнення в ім»я благословенного українського народу. 

 

Святкування Нового Року в Буківській громаді.

         30 грудня 2017 року в  сільському Будинку культури відбулося святкове дійство під назвою  «Новорічне перевтілення», де дійовими особами були казкові персонажі : Баба Яга, Лісовик, Кікімора, а ще Стиліст і Блондинка.  Дід Мороз і Снігуронька щиро вітали присутніх із Новим Роком та вручали призи і подарунки учасникам конкурсів та розваг.  Аматори своєю грою викликали у присутніх шквал радісних емоцій. Після закінчення святкової програми для усіх бажаючих було організовано святкову дискотеку та пригощання .

        Велика вдячність колективу аматорів, які виявили бажання відродити культурне життя  в  селі і докладають для цього усі засилля. Не стоять осторонь і працівники сільської ради, які сприяють  здійсненню культурних заходів на селі і є їх активними учасниками.

        Для організації та проведення новорічного свята надали благодійну грошову та матеріальну  допомогу Іван Миколайович та Наталія Миколаївна  Суслові. Також відгукнувся депутат районної ради Демидюк Роман Васильович, який  надав грошову допомогу. То ж прийміть, шановні благодійники, щиру подяку за чуйність і підтримку громади села і нехай в новому році здійснюються усі Ваші мрії і сподівання, хай Господь  дарує Вам і Вашим рідним міцне здоров»я  на многії літа та благословляє на благі справи.

 

Дбаючи про майбутнє.

        З таким задумом проводилися роботи в Буківській громаді по створенню лісо-паркової зони. Започаткували цю добру справу ще в 2015 році  Суслов Іван Миколайович  та директор ТОВ «Буківське» Мягков Віктор Іванович, які  запропонували   висадити  дерева на схилах яру, що сходить до річки Роставиці та отримали підтримку сільської громади. І ось нещодавно, вправляючись до сталих морозів, усі роботи успішно завершені: на площі в майже 30 га висаджено 1620 шт. сосни, 750 шт. дуба, 120 шт. горіха чорного, 600шт. липи, 120 шт. берези, 780 шт. груші лісової та 120 шт. ялиці . Дбаючи про  покращення санітарно-екологічного стану водних об’єктів, запобігання подальшої ерозії  грунтів,  забруднення  поверхневих вод, в рамках координації спільних дій органу самоврядування, підприємств, установ, організацій та населення у сфері  охорони і раціонального використання земель, спільними зусиллями працівників АПК «Сквира», ТОВ «Буківське», сільської  громади було створено лісо-паркову зону. І мабуть це є  найвищою ознакою патріотизму, тоді,  коли інші займаються голим популізмом, справжні патріоти здійснюють реальні справи заради майбутнього . То ж нехай цей прояв благодійності та самовідданості стане прикладом того, як потрібно любити і оберігати край, де ти живеш і не забувати, що віддаючи – стаєш багатшим.


 

 

Шановні жителі громади!

                                                                                                      Вітаю зі світлим і  радісним святом — Днем пам`яті та                                                                                                          примирення і 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні !

      Низький уклін, вічна пам’ять і слава  визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Бажаю Вам, дорогі наші ветерани, великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій,  а оселі повняться достатком!

Вже стільки літ і стільки зим,
Як відгримів той бій кривавий,
Вони ж ще там, на полі слави,
Уклін їм, мертвим і живим!

Спасибі вам, сивоголові,
Вітчизни-матері сини!
Немає правди у війни,
Вона лиш в мирі та любові!

Зупинись, прислухайся-на мить —
Кричать з вогню і мати, і дитина,
Хай буде мир, хай більше не горить
У пеклі війн твоє життя, людино!

Урочистий захід з відзначення Дня пам`яті та  примирення і  72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

в Буківській громаді, проведений 9 травня.

Велика вдячність директору Будинку культури Бродюку Миколі Степановичу і всім активним жителям громади за підготовку та проведення міроприємства. Глибока вдячність від жителів села Суслову І.М. за турботу, увагу, розуміння, за те, що щорічно в переддень 9 Травня надає ветеранам війни та учасникам АТО продуктові набори. 

 

                         

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера

Буківської сільської ради

Відповідно до розпорядження сільського голови від 28.04.2017р. за № 24, на підставі ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою КМУ від 26.01.2011р. №59 оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера Буківської сільської ради.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом – не обов»язково.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії сільської ради такі документи: 

 - заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;                                                          

- заповнену особову картку (форма – 2ДС) з відповідними додатками;            

- копію документа про освіту;                                                                                   

- відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї;                                                                                                               

- копію паспорта громадянина України;                                                                  

 -копію військового білета (для військовозобов’язаних);                                          

 -дві фотокартки розміром 4×6 см.

Документи приймаються до 01.06.2017 року.

Кандидати можуть отримати додаткову інформацію за телефоном   (04568) 2-26-45 або за адресою: вул.Першотравнева, 13, с.Буки, Сквирського району, Київської області, сільська рада.

 

За чисте довкілля !

        Активно і по-господарськи проходить в нашій громаді двомісячник благоустрою. Щорічно навесні ми приводимо в порядок свої оселі і присадибні ділянки. Викидаємо всякий непотріб, хочемо, аби скрізь було чисто і гарно. Але не всі сумлінні при цьому. От і приходиться прибирати смітники, що утворилися на узбіччях доріг, берегах річки. Важко залучати до цих робіт жителів громади, але все ж таки знаходяться добропорядні люди і село потроху прибирається, стає чистішим, світлішим, ошатнішим. Уклінне спасибі усім небайдужим людям. Окремо хочеться подякувати Суслову І.М., який забезпечив очищення узбіччя дороги від села в напрямку с. В.Єрчики, надав кошти для оплати робіт і паливно-мастильні матеріали в необхідній кількості. Також вдячні: адміністарції ТОВ «Софія –«7», адміністрації Буківського НВК, які привели в належний стан свої закріплені території, працівникам СТ «Либідь», амбулаторії ЗПСМ, ВПЗ, Будинку культури, сільської ради, жителям села, які відгукнулися. Водночас хочеться побажати усім громадянам не бути байдужими, бо це, насамперед, наше з вами здоров»я, наших дітей і майбутніх поколінь.

Усім Миру і Добра ! 

 

Вітаємо ювіляра !

         Чудового сонячного дня, заквітчаного першими весняними квітами, оспіваного голосними  піснями лісових птахів - 10 квітня, відзначала свій поважний  90- річний  ювілей жителька нашого села, учасник Другої світової війни, Михальчук Ганна Григорівна. Від щирого серця, з найкращими побажаннями, від імені всієї сільської громади, виконавчого комітету, депутатського корпусу сільської ради шлемо вітання ювіляру. Нелегкий життєвий шлях випав на долю цієї жінки: буремні роки війни і голодні повоєнні далися взнаки різними недугами, тяжкий труд для забезпечення фронту і відбудова народного господарства не пройшли легко. Ганна Григорівна гідно долала труднощі і негаразди,  виростила шестеро дітей, за що удостоєна високого звання «Мати-героїня». Нехай життєвий шлях ювілярки стане живим прикладом відданості і патріотизму для молодого покоління, а їй зичимо  міцного здоров»я, сили , терпіння, поваги і шани від людей, ще довгих років життя під Божим благословінням !

 

       Шановні жителі нашого села!


ImageПрийміть щиросердні вітання з Великоднем - цим воістину величним днем торжества Життя і Любові! Вже понад два тисячоліття людство зустрічає це свято, з вірою в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир та спокій, злагоду та добробут. Традиційно напередодні Великодня ми прибираємо свої домівки та подвір'я, готуємо святкові страви для родини та гостей. Однак, дуже важливо поєднати ці справи з дотриманням Божих заповідей, милосердям та любов'ю. Нехай Великодні дзвони озвуться у вашому серці вірою, надією і любов'ю та додадуть натхнення і сил для продовження Вашої невтомної праці, спрямованої на розбудову громади. Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє вашу душу. 

У ці святкові радісні дні бажаю Вам чудового весняного настрою, душевного спокою та родинного затишку. Нехай Великдень стане святом духовного очищення і добра, а многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, заспокоять найнужденніших.

Хай світлий Великдень увійде у наші оселі, даруючи радість кожній людині, наповнить душу і серце надією.
Христос Воскрес! Воістину воскрес !

 

 

 

 

 

 

« Ой, на Івана, та й на Купала…»

Шановні друзі !

Сьогодні у нас свято. Свято Івана Купала. Прийшло воно до нас із давніх-давен, від наших пращурів. В теперішній час ми звичайно святкуємо його не так, як святкували в давнину, але зберігаючи традиції нашого народу, шануючи його культурну спадщину, ми намагаємося зануритися в історію та відтворити події тих часів.

То ж за народними повір»ями, в час літнього сонцевороту, в ніч на Івана Купала відбуваються різноманітні дива, усе в природі набуває магічної, чарівної сили. Все оживає. В цей день усі трави набираються цілющої сили, дерева перемовляються між собою та переходять з місця на місце.

 А зібрані в ніч на Івана Купала чи вранці з «іванівською» росою лікарські рослини мають особливу, надзвичайну силу. Існує легенда, що  можна зцілитися росою. Але для цього треба встати раніше і пройтися босоніж по траві.

 Існує повір'я про цвіт папороті, котрий, нібито, з'являється в купальську ніч. За легендою, папороть цвіте лише одну коротку мить, найкоротшої у році ночі на Івана Купала. Здобути цю квітку досить важко, оскільки її береже від людей нечиста сила.  Той, хто має цвіт папороті, може розуміти мову будь-якого створіння, може бачити заховані в землю скарби, передбачати долю людини, лікувати хвороби. Кажуть, природа цієї сили – нечиста. Тому, квітка папороті може зробити людину багатою, але щасливою - ніколи.

Купальське вогнище, згідно з переказами, також  має велику міфічну силу. Через нього стрибають усі, проходячи так своєрідний ритуал очищення. Також вважалося, що коли дівчина і хлопець, які кохають одне одного, узявшись за руки, стрибають у парі через вогнище і їхні руки залишаються з'єднаними, то вони, побравшись, все життя проживуть разом.

То ж, я вітаю Вас усіх з цим самим чарівним і запальним святом Івана Купала. Це свято кохання, єднання, вірності, щирості, віри в перемогу добра над злом.

 Нехай воно принесе  трохи чарівництва в Ваше життя,  бажаю всім  здоров`я, успіхів у починаннях та впевненості у своїх силах!  Нехай священний вогонь очистить ваше життя від усього злого і непотрібного. Шукайте свою чарівну квітку любові. Бажаю всім жити в парі, в мирі та злагоді, в достатку і в радості!

Зі святом !

Сільський голова               О.Пономарьова


  

   

1 червня – Всесвітній день батьків та Міжнародний день захисту дітей.

«Хай завжди буде сонце,

Хай завжди буде небо,

Хай завжди буде мама,

Хай завжди буду я…»

Весело і змістовно пройшло свято в нашій громаді. Долучилися до його проведення учні Буківського НВК, які відвідують пришкільний табір «Мрія».

Забезпечили проведення заходу: вчитель молодших класів Петриченко Т.І., директор Будинку культури Бродюк М.С., бібліотекар Бойко О.О.

Після проведення змагань та вікторин, діти перейшли до творчості і провели конкурс «Малюнок на асфальті», де кожен зміг відобразити своє бачення щасливого дитинства . Перемогла, звісно ж, дружба. А в кінці заходу на дітей чекали ласощі: морозиво та цукерки.

Жителі громади щиро вдячні за надану можливість на  мить зануритися в дитинство, за отримані хвилини позитиву і бажають усім МИРУ!

 

Шановні односельці !

       Минають роки. Відлітають у вічність. Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті нашого народу - це 9 травня 1945 року – дата, яка проголосила визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників і перемогу усього людства над злом війни. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом.

Сьогодні ми відзначаємо 71  річницю відтоді, коли над нашою країною та усією Європою знову зійшло світле сонце миру.

Від щирого серця зичимо міцного здоров»я та ще довгих років життя у мирі, добрі та благополуччі уч.бойових дій Другої св..війни, інв.. війни 1 гр. Шеремету Миколі Івановичу.

Із глибокою вдячністю та найкращими побажаннями звертаємося до учасників війни та дітей війни: здоров»я Вам, спокою, миру, світлих днів життя, шани від людей, уваги від держави.

    71 рік минає відтоді, коли була проголошена перемога над фашизмом  і  світ зітхнув з полегшенням. І наш народ ніяк не сподівався, що коли-небудь на нашій землі знову будуть рватися снаряди і будуть гинуть люди. З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ  об’єднався нині проти російського агресора. Сили АТО стали наперекір терористам. На полі битви – захисники- мужні, сміливі, хоробрі, не шкодуючи власного життя, захищають неньку- Україну.
Сьогодні ми вшановуємо наших захисників-героїв, які самовіддано захищали Батьківщину за весь час проведення АТО і тих, хто зараз перебуває в зоні бойових дій:

Дзюземова О.В., Сушкова С.В., Удода А.М., Главацького П.В., Коваленка В.М., Кушнір О.І., Кушнір Б.М., Бабича А.М., Кирилюка О.Ю., Пилипчука М.М., Сухину Ю.О., Тарасова О.С., Фещенко О.М.

На жаль, Павленко С.М. не дожив до сьогоднішнього дня, світла пам»ять по ньому назавжди буде жити в наших серцях.

Ми низько вклоняємося їм за мужність, високий патріотизм, самовідданість, героїзм і відвагу, за наше мирне сьогодення . Слава Україні! Героям Слава!

Україна – мирна держава, українці – толерантні, доброзичливі люди, які з повагою ставляться до кожної нації. . Ми всі за спокій і радість  на нашій рідній землі, у нашій вільній Україні. Без миру немає майбутнього. Ми знаємо, що лише в єдності здобувається  перемога . 
Єдина Україна – іншого шляху у нас немає. Бажаємо усім миру, віри у перемогу та впевненості у завтрашньому дні.

 

 

Відзначення 30 –ї річниці Чорнобильської трагедії.

                                                                                      Звернення сільського голови Пономарьової Ольги.

Шановні односельці !

      На жаль, не всі річниці у наших календарях відмічені червоним святковим кольором.

     Сьогодні саме така дата – 30 річниця Чорнобильської трагедії, День пам»яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Хочу нагадати, що згідно Указу Президента України П.Порошенка від 14.12.2015р. за № 702/2015 -  2016-й рік  оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. 

    26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Пройшло 30 років, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису.

   Збитки від катастрофи не піддаються обліку, бо неможливо оцінити шкоду, завдану здоров’ю людей, втрати від радіоактивного забруднення довкілля, орних земель, джерел водопостачання, рідних домівок. Радіоактивними нуклідами забруднено близько 5 тис. населених пунктів України, Білорусі та Росії, що склало більше 145 тис. кв. км їх територій.

   Смертоносна пляма в Україні накрила 2218 сіл та міст із населенням приблизно 2,4 млн. людей. Загальна площа радіаційного забруднення в нашій державі склала понад 54 тис. кв. км у 12 областях. На карті України з’явилась тридцятикілометрова «зона відчуження». Чорнобильська аварія призвела до безпрецедентного опромінення біля 5 млн. людей в Україні та в сусідніх країнах.

  26 квітня є Днем пам’яті як про найбільшу техногенну катастрофу, так і днем вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу Чорнобильської АЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників багатьох інших професій,  які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Перемагаючи розгубленість перед невідомістю того, що сталося, приголомшені несподіваністю аварії, майже всі працівники зміни залишилися на своїх робочих місцях. Як фахівці атомних станцій, більшість із них розуміли масштаби трагедії, що постала перед їхніми очима тієї тривожної квітневої ночі, і не спасували перед нею. З цієї хвилини почався відлік часу жертовного подвигу, у якому сплавились в одне стійкість і відданість обов’язку.

  Уже через кілька хвилин після вибуху реактора на місце події прибули підняті по тривозі й два відділення пожежників, які обслуговували Чорнобильську АЕС. Мужні бійці вступили у двобій з вогнем на четвертому енергоблоці та покрівлі машинної зали. Подвиг кожного з них не передати словами. Від вибуху і під час пожежі, що тривала близько 10 днів, загинула 31 людина і більше 200 було госпіталізовано. Для гасіння пожежі було задіяно близько 240 тис. ліквідаторів. Всі вони отримали високі дози радіації. Більше 115 тис. людей були евакуйовані. Над зруйнованим четвертим енергоблоком була споруджена захисна залізобетонна споруда — об’єкт «Укриття», який ще називають саркофагом.

  Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Сама природа у 1986 році зробила нам застереження: "Люди, не будьте байдужими, жорстокими, безпечними! Пам'ятайте, що доля планети, доля всього людства то наше майбутнє.

     Ми віддаємо шану тим, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на  атомній станції  і тим, хто був змушений залишити рідні домівки – евакуйованим та  переселенцям із зони відчуження, усім тим, кого торкнулася чорним крилом  ця страшна біда .

 

   На території Буківської сільської ради проживають:

 36 осіб, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, в тому числі:

- 4 ліквідатори наслідків аварії на Ч АЕС:

1 категорія —  Скороход В.О.,

2 категорія — Голіченко О.В., Коломієць А.М., Купрієнко М.О. ;

-особи, віднесені до  3 категорії — 8 осіб ;

- потерпілих дітей — 2 особи;

- вдова померлого ліквідатора 2 кат. Кононюка Олега Васильовича — Марія Василівна;

- із сімей переселенців із зони відчуження - 21 особа.

 

Хочеться побажати усім нам чистого безхмарного неба без вибухів і потрясінь!

Зичимо всім   — міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!

Ми висловлюємо щирі слова подяки нашим односельцям, які брали участь у ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю  за їх мужність, героїзм і самовіддачу:

-Скороход В.О. – ліквідатор І кат., інв.. війни 2 гр., у перші місяці після аварії 1986 р. працював водієм бензовоза від Сквирського РТП, забезпечував транспорт пальним.

-Коломієць А.М. – ІІ кат., в перші дні травня 1986 р. був відряджений в зону на вирізку лісу

-Купрієнко М.О. – І кат., інв.. війни 2 гр., у квітні-травні 1986 р., в складі контингенту працівників міліції Сквирського РВ був відряджений в м. Чорнобиль для охорони майна від мародерів та для забезпечення правопорядку

-Голіченко О.В.- ІІ кат.,в травні 1986 р. працював кранівником, відвантажував пісок для засипки радіатора.

 

Також хочу сказати, що рішенням сільської ради усім 4 ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС та вдові померлого ліквідатора Кононюка О.В. виділено з місцевого бюджету по 500 грн. одноразової матеріальної допомоги. Ці кошти зараховані на їх карткові рахунки.

Історія села Буки
 

Буки́ — село в Україні, центр сільської ради Сквирського району Київської області. Населення становить 646 осіб. Розташоване за 14 км від районного центру м.Сквира. Найближча залізнична станція — Сквира, за 14 км. 

Біля Буків виявлено трипільське та черняхівське поселення, знайдено залишки городища та великий могильник часів Київської Русі, який налічує 950 курганів. Давньоруські пам'ятки датуються ХІІ-ХІІІ ст. У 1980-х роках могильник досліджувався експедицією Інституту археології АН УРСР. На північ-ному сході села знаходили різні предмети: ключі, замки, наконечники стріл, сокири, знаряддя ковальського та ювелірного виробництва, кресала, залізні посудини, кінську збрую. Серед особливостей давньоруського могильника — обкладання могил диким плоским каменем, що характерно для прибалтійcьких народів.

 

Перша писемна згадка про Буки належить до 1622 р. На місці Буків існувало давнє поселення — місто Бакожин. У XVIII ст. назва Бакожин (Букожин) зникла із джерел, натомість почала фігурувати сучасна — Буки. Етимологія цієї назви вельми загадкова. На думку окремих дослідників, можливе походження її від литовського «бака» («хата»). Підтвердженням цієї гіпотези можуть бути сліди балто-слов'янської матеріальної культури, знайдені поблизу Буків.

Лаврентій Похилевич у своїй книзі «Сказания о населенных местностях Киевской губернии» описує село так:

"Буки, село при р. Роставиці, в 4-х верстах нижче Строкова і в 2-х верстах вище Чубинець. Жителів обох статей 620, та іновірців 20 (латін – 9, євреїв – 11). Належить нині до маєтків Станіслава Абрамовича. На місці, займаному нині селом, в глибокій старовині стояло якесь велике місто. Це доводиться незвичайною безліччю могил, розкиданих групами по 30, 40 і 60 разом, довкола села. Їх налічується до 913 різної величини, з яких 372 обкладені довкола диким плоским каменем. Іншою пам'яткою древнього поселення в Буках є округле замковище над р. Роставицею. Воно лежить в підніжжі гори, що захищає його з одного боку; з іншого протікає річка, а з третього прилягає яр. Прикметні три в’їзди: від річки, рівнини і гори. Довкола обнесено потрійним валом. Усередині цих валів, за переказами, стояло місто Бакожин, а в замковищі двір власника. Місто Бакожин зруйноване татарами після облоги. Убито і власника замку і командувачів його військ: Вовка і Орлика, іменами яких названі дві великі могили".

Приблизно у 1746 р. в Буках збудовано дерев'яну церкву в ім'я Зачаття Пресвятої Богородиці із дзвіницею над бабинцем.

Жителі Буків брали активну участь у Національно-визвольній війні українського народу 1648–1657 рр. та у Коліївщині 1768 р. Селянське заворушення в Буках відбулося у 1905 р.

Під час Голодомору 1932–1933 рр. у Буках померли 183 особи. На місцевому цвинтарі встановлено пам'ятний знак на їх честь.

Під час Великої Вітчизняної війни на примусові роботи до Німеччини було відправлено 35 юнаків та дівчат. У Буках діяла підпільна група на чолі з Я. С. Шовкуном, який загинув від рук гітлерівців. Надалі групою керував М. М. Маслун, якого фашисти спалили живцем у с. Краснянка. 21 грудня 1943 р. окремих жителів Буків каральний загін погнав у с. Таборів, де їх спалили в одній хаті. На фронтах війни воювали 145 буківчан, не повернулася 71 особа. Орденами та медалями за бойові заслуги перед Вітчизною у роки Великої Вітчизняної війни нагороджено 45 жителів села.

У 1971 р. в Буках містилася центральна садиба колгоспу «Ленінець». Виробничий напрям господарства — зерново-буряковий, розвивалося тваринництво.

За трудові досягнення у ті роки нагороджено орденами та медалями 7 односельців. У Буках працювали восьмирічна школа, Будинок культури, бібліотека, медпункт.

 

ПАСПОРТ

       Буківської  територіальної громади

 

 

1. Загальні відомості

2. Відстань до районного центру

1. Населений пункт с. Буки- центр сільської ради розташований на р. Роставиця за 14 км на північ від районного центру м. Сквири, Київської області на залізничній лінії “Сквира – Попільня”

2.

шосейним шляхом

залізницею

14 км

11

 

 

3. Територія (га)

Площа населених пунктів (га)

Всього:

2277,00 га

363,40 га

земель державної власності

790,2604 га

183,50 га

земель колективної власності 

93,50 га

24,00 га

земель приватної власності

1393,2396 га

155,90 га

 

 

4. Населення 

на

01.01.2012 р.

на

01.01.2013 р.

на

01.01.2014 р.

на

01.01.2015р.

на

01.01.2016 р.

Всього, в т.ч.

618

613

619

651

646

дітей дошкільного віку

32

44

42

42

39

дітей шкільного віку

121

79

76

68

66

громадян пенсійного віку

190

184

182

173

164

працездатне населення

298

491

475

473

473

кількість працюючих на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності та господарювання

151

153

155

155

155

 

 

4.1. Розподіл населення за статтю та віком (станом на 01.01.2016)

Населені пункти

чоловіки

жінки

0-17

18-39

40 -59

60 +

усього

0-17

18-39

40 - 59

60 +

усього

с.Буки

67

91

81

82

321

45

82

85

113

325

 

 

 

 

4.2. Стан смертності - народжуваності

 

Населені пункти

за 2012 рік

за 2013 рік

за 2014 рік

за 2015 рік

 

Кількість померлих

 

с.Буки

11

10

5

10

 

Населені пункти

Кількість народжених

 

с.Буки

6

6

8

6

 

 

 

 

 

 

4.3. Освітній рівень населення

 

Освіта

Разом

В т.ч. чоловіки

В т.ч. жінки

 

Вища

45

26

19 

 

Незакінчена вища

27

13

14

 

Середня  

190

105

85

 

Неповна середня

140

75

65

 

Початкова

16

6

10

 

Без освіти

-

-

-

 

Інша освіта

              -

             -

             -

 

Всього:

418

225

193

 

                   
 

 

4.4. Зайнятість населення

Ради,

населені пункти

Усього населення

Працездатне населення

Непрацездатне населення

Чол.

Жін.

разом

Чол.

Жін.

разом

ч.

%

ч.

%

ч.

%

ч.

%

ч.

%

ч.

%

с. Буки

646

225

27

248

40

473

67

84

13

89

14

173

27

Ради,

населені пункти

Усього населення

Зайняті

Безробітні

Чол.

Жін.

разом

Чол.

Жін.

разом

ч.

%

ч.

%

ч.

%

ч.

%

ч.

%

ч.

%

с.Буки

646

94

15

72

12

166

27

137

22

170

27

307

49

 

 

4.5.1.  Контингент органів соціального захисту населення

сільські ради та населенні пункти в них

Усього населен-ня

У тому числі

Дорослі

Діти

Пенсіонери

Інваліди ВВВ

Учасники

бойових дій

Інваліди всіх

груп і категорій

Люди, які

обслуговуються

служб. соц.

допом. на дому

с.Буки

646

501

118

175

1

-

21

14

 

 

4.5.2.  Контингент органів соціального захисту населення

Міські, селищні, сільські ради та населенні пункти в них

Усього населен-ня

У тому числі

Неповні сім’ї

Діти з неповних

сімей

Багатодітні

сім’ї

Діти з багатодітних

сімей

Діти інваліди

Діти сироти

Одинокі багатодітні

матері

с.Буки

646

13

19

7

26

3

10

-

 

 

 

 

 

5. Характеристика населених пунктів, що входять до складу громади

Всього населених пунктів 1, в них 341 двір, у тому числі:

5.1. Населений пункт Буки, в ньому:

 

На

01.01.2012 р.

На

01.01.2013 р.

На

01.01.2014р.

На

01.01.2015р.

На

01.01.2016

кількість дворів

340

340

340

341

341

кількість населення

618

613

619

651

646

в т.ч.: дітей дошкільного віку

32

44

42

42

39

дітей шкільного віку

121

79

76

68

66

громадян пенсійного віку

190

184

182

173

164

 

 6. Місцева рада утворена

Найближча місцева рада

Відстань до неї

в 1968

Чубинецька

2 км

 

 7. Кількість виборців

421

 

               

8. Сільський голова: 

Пономарьова Ольга Леонідівна

число місяць і рік народження  

17.11.1965

службовий телефон   

2-26-45

освіта

середня

спеціальність за освітою

верстатник

ким висунутий на виборах

самовисування

обраний

з однієї кандидатури 2015 року

отримав

94 ( %) голосів виборців

обирається

вдруге

 

         

 

9. Секретар ради :

Вітюк Галина Юріївна

число місяць і рік народження  

08.07.1978

службовий телефон   

2-26-45

освіта

середня

спеціальність за освітою

продавець

дата обрання секретарем ради

10.11.2015

раніше обиралася секретарем ради

 обрана вдруге

 

 

 

 

 

 

10. Склад депутатів ради

10.1. Якісний склад

Всього, (кількість)

12 чол.

З них членів партій, в т.ч.

                            - чол.

Позапартійні

12 чол.

за освітою:

 

за віком:

 

Вища

6

до 30 років                              

5

незакінчена вища

-

від 30 до 45 років                

4

середня-спеціальна

2

від 45 до 60 років                

3

Середня

4

старше 60 років                   

незакінчена середня

-

 

 

за родом діяльності:

 

працівників промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку

 

працівників агропромислового комплексу

1

працівників житлово-комунального господарства

 

працівників охорони здоров’я

 

працівників освіти, культури

 

працівників місцевого самоврядування

1

працівників місцевих держадміністрацій

 

Пенсіонерів

1

осіб, що не працюють

5

Інших

4

           
 

10.2. Персональний склад

Номер одноман-

датного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Партійність

Місце роботи (заняття)

Посада

Суб’єкт висування (назва місцевої організації  партії або самовисування)

1

Суслова

 Наталія Миколаївна

позапартійн.

дитячий будинок

Президент-розпорядник дитячого будинку

самовисування

2

Суслов

 Іван Миколайович

позапартійн.

ТОВ «АПК «Сквира»

Генеральний директор

Сквирська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Київській області

3

Сухина

Юрій Олександрович

позапартійн.

ТОВ «ТЦ Енергія»

Директор

самовисування

4

Вітюк

 Галина Юріївна

позапартійн.

Буківська сільська рада

Секретар

самовисування

5

Кваша

 Оксана Василівна

позапартійн.

«Центуріон- плюс»

Охоронець

самовисування

6

Удод

 Андрій Миколайович

позапартійн.

Тимчасово не працевлаштова

ний

-

самовисування

7

Зубович

Людмила Анатоліївна

позапартійн.

Тимчасово не працевлаштована

-

самовисування

8

Пилюченко

 Інна Михайлівна

позапартійна

ПП«Центуріон-плюс»

Диспетчер

самовисування

8

Скрипа

Галина Миколаївна

позапартійн.

Тимчасово не працевлаштована

-

самовисування

10

Скрипа

 Михайло Ілліч

позапартійн.

підприємець

-

самовисування

11

Рябець

Олексій Васильович

позапартійн.

Тимчасово не працевлаштова

ний

-

самовисування

12

Погребнюк

Сергій Володимирович

позапартійн.

Тимчасово не працевлаштова

ний

-

самовисування

 

 

11. Постійні комісії ради

 

№ з/п

Назва комісії

К-сть депутатів

Прізвище, ім’я по батькові голови комісії

Посада та місце роботи голови комісії

 

1.

Постійна комісія планово-, бюджетна та соціально-економічного розвитку

8

Погребнюк Сергій Володимирович

Тимчасово не

 працевлаштований

 

2.

Постійна комісія по освіті, культурі, охороні здоров”я,благоустрою,законності

7

Сухина Юрій Олександрович

Директор

ТОВ «ТЦ Енергія»

 

 

 

 

12. Склад виконавчого комітету ради (крім голови та секретаря ради)

№ з/п

(П.І.Б.)

Посада та місце роботи

1.

Коломієць Анатолій Миколайович

Тимчасово не працевлаштований

2.

Гриневич Наталія Юріївна

Помічник повара Буківський НВК

3

Скрипа Василь Ілліч

Директор ПП “Скрипа”

4

Демидюк Роман Васильович

Старший інспектор Управління  Укртрансбезпеки м.Київ

5

Вертійчук Ольга Василівна

Пенсіонер

6

Півторак Оксана Володимирівна

Учитель молодших класів Буківський НВК

7

Самбора Валентина Олексіївна

Учитель молодших класів Буківський НВК

 

 

13. Депутатами районної ради від територіальної громади обрано: 

№ з/п

(П.І.Б.)

Посада та місце роботи

Від якої партії

1.

Демидюк Роман Васильович

Старший інспектор Управління  Укртрансбезпеки м.Київ

Сквирської районної в Київській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

 

 

14. Органи самоорганізації населення

№ з/п

назва

мета діяльності

кількість членів

1.

Громадська організація  “Оберіг”

Охорона громадського порядку

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. Корисні копалини

1.

2.

 

16.1.  Структура земельного фонду

з/п

Територія  сільської  ради

га

Територія , всього у тому числі:

2277,0

1.

Сільськогосподарські угіддя

1679,3

2.

Рілля

1365,93

3.

Ліси і інші лісовкриті площі

475,0

4.

Забудовані землі

55,6

5.

Ставки:

22,00

5.1

- в межах населених пунктів

22,00

5.2

- за межами населених пунктів

-

 

 

 

 

 

16.2      Оренда землі

з/п

орендодавець

орендар

об’єкт оренди

площа,

га.

Договори оренди

Орендна плата

з 00.00.0000

№ ____

на __  років

по 00.00.0000

%

грн.

1.

Сквирська РДА

ТОВ „Софія-„7”

Землі запасу

5,84

№362 з 16.12.2015р.

 

на 1 рік по   16.12.2016р.

4

3012,62

2.

Сквирська РДА

ТОВ „Софія-„7”

Невитребу- вані земельні частки(паї),    2 шт. та невитребу- вані земельні частки(паї), які за рішенням суду перейшли у власність територіаль- ної громади с.Буки,       11 шт.

37,38

№361 з 10.11.2015р.

 

на 1 рік по  10.11.2016р.

5

62832,27

3.

Сквирська РДА

ФГ “Олександр”

Землі запасу

25,0998

№040834800001 з 26.12.08р

на 49 років по 26.12.2057р.

3

4642,28

4.

Сквирська РДА

СПД ФО

Суслов І.М.

Землі водного фонду

22,9993

 07.10.2005р.

на 49 років по 07.10.2054р.

3

5947,40

 

 

 

 

                                                                                             

17. Бюджет сільської ради

 

2011р.

2012р.

2013р.

2014р.

2015р.

Доходи місцевого бюджету всього,

 в т.ч.

216,1

473,7

361,5

461,3

341,9

Доходи, що враховуються при визначені міжбюджетних трансфертів

121,8

473,7

114,8

120,2

 

Доходи, що не враховуються при визначені міжбюджетних трансфертів

70,4

33,0

130,4

144,6

 

Доходи спеціального фонду, в т.ч.

23,9

59,6

116,3

196,5

156,9

бюджет розвитку

 

15,1

90,0

168,0

138,6

субвенція

 

 

 

 

 

дотація

70,4

   

47,1

55,3

 

Видатки місцевого бюджету, в т.ч.

216,1

473,7

361,5

264,8

341,9

поточні

216,1

473,7

361,5

264,8

497,6

з яких за рахунок субвенцій з бюджетів різних рівнів

 

 

 

 

 

капітальні

 

 

 

 

 

з яких за рахунок субвенцій з бюджетів різних рівнів

 

 

 

 

 

Із загального обсягу видатків на утримання:

124,6

216,1

473,7

 

497,6

орган місцевого самоврядування

94,1

178,6

300,8

196,3

323,9

освіта

 

 

 

 

 

культура

 

 

 

 

 

охорона здоров’я  

21,2

 

 

 

 

 житлово-комунальне господарство

 

 

1,0

 

 

 інші

9,3

37,5

172,9

164,2

 

 

17.1 Місцеві податки і збори

з/п

№  дата рішення

назва податку

розмір податку

1

№ 1-47-06 від 26.01.2015 р.

На нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Згідно законодавства

2

№ 2-47-06 від 26.01.2015 р.

Про затвердження розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб.

Згідно законодавства

3

№ 3-47-06 від 26.01.2015 р.

Про встановлення акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів

Згідно законодавства

4

№ 4-47-06 від 26.01.2015 р.

Про затвердження ставок земельного податку

Згідно законодавства

5

№ 4-47-06 від 26.01.2015 р.

Про встановлення транспортного податку.

Згідно законодавства

6

№ 3-51-06 від 26.06.2015 р.

Про затвердження ставок земельного податку

Згідно законодавства

 

18. Промислові підприємства

 

на

01.01.2011 р.

на

01.01.2012 р.

на

01.01.2013 р.

на

01.01.2014 р.

(вказати назви)

Всього,

 

 

 

 

в т.ч.:

 акціонерні товариства

 

 

 

 

 кооперативна власність

 

 

 

 

 господарські товариства

 

 

 

 

 державна власність

 

 

 

 

 ТзОВ

 

 

 

 

 Приватні підприємства

2

2

2

ПП “Центуріон плюс”

      ПП “Скрипа”

 

19. Основні з них, види промислової продукції

назва

види  продукції

 

 

 

20. Підприємства сільськогосподарського виробництва

 

На

01.01.2011 р.

На

01.01.2012 р.

На

01.01.2013 р.

На

01.01.2014 р.

(вказати назви)

Всього,

 

 

 

 

в тому числі:

 

 

 

 

акціонерні товариства

-

-

-

-

кооперативна власність

-

-

-

-

державна власність

-

-

-

-

ТОВ

1

1

1

“Софія “7”

„”Буківське”

фермерські господарства

2

3

3

ФГ “Зірка”

ФГ “Олександр”

ФГ”Суслова Н.М.”

приватні підприємства

2

2

2

ПП „Центуріон-плюс”

ПП “Скрипа”

 

21. Основні з них, напрямки спеціалізації

назва

напрямки спеціалізації

ТОВ “Софія “7”

Виробництво рослинницької продукції

ФГ “Олександр”

Виробництво рослинницької продукції

ФГ „Суслова Н.М.”

Виробництво рослинницької продукції

ПП “Центуріон-плюс”

Перевезення пасажирів

ПП “Скрипа”

Перевезення пасажирів

 

 

22. Підприємства, які є комунальною власністю територіальної громади

 

№ з/п

Назва

на

01.01.2014 р.

на

01.01.2015 р.

на

01.01.2016 р.

всього

к-сть працюючих

всього

к-сть працюючих

всього

к-сть працюючих

1

Будинок культури

1

1

1

3

1

3

2

Адмінбудинок

1

5

1

5

1

5

3

Магазин

1

2

1

2

1

2

 

23. Комунальні підприємства

№ з/п

Назва

на

01.01.2014 р.

на

01.01.2015 р.

на

01.01.2016 р.

всього

К-сть працюючих

всього

К-сть працюючих

всього

К-сть працюючих

1

КП «Добриня»

1

2

1

2

1

2

 

24. Торгівля

назва

на

01.01.2013 р.

на

01.01.2014 р.

на

01.01.2015 р.

на

01.01.2016 р.

Магазинів в т.ч.:

2

2

2

2

            продуктові

 

 

 

 

              промислові

 

 

 

 

  Інші

1

1

1

1

   Приватні

1

1

1

1

Ринків в т.ч.:

 

 

 

 

           стаціонарні

 

 

 

 

           стихійні

 

 

 

 

           продовольчі

 

 

 

 

           промислові

 

 

 

 

Побутові підприємства

 

 

 

 

 

 

 25. Підприємства обслуговування населення

за типом діяльності

на

01.01.2013 р.

на

01.01.2014 р.

на

01.01.2015 р.

на

01.01.2016 р.

немає

 

 

 

 

 

 

 

 

26. Послуги зв’язку

 

на

01.01.2013 р.

на

01.01.2014 р.

на

01.01.2015 р.

на

01.01.2016 р.

Кількість телефонізованих населених пунктів

1

1

1

1

Абонентів

50

50

50

50

Радіоточок

50

50

50

50

 

27. Житлово-комунальне господарство

Назва підприємства

на

01.01.2013 р.

на

01.01.2014 р.

на

01.01.2015 р.

на

01.01.2016 р.

Немає

 

 

 

 

 

 

28. Охорона здоров’я

 

на 01.01.2014

в них:

працівників

форма власності

кількість закладів

ліжок, відвідувань

Медичні заклади

1

30

4

комунальна

в т.ч.

 

 

 

 

- поліклінік

 

 

 

 

- лікарень

 

 

 

 

- амбулаторій

1

30

4

комунальна

- диспансери

 

 

 

 

- ФАП

 

 

 

 

- аптека

 

 

 

 

 

 

29. Освіта

 

на 01.01.2016

кіль-кість

розрахун-кова кіль-кість місць

в них:

форма власності

вчителів, вихователів

учнів, дітей

Вищі навчальні заклади

 

 

 

 

 

Школи

1

 

 

 

 

в т.ч.: ЗОШ І-ІІІ ст.

1

104

21

77

комунальна

ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

ЗОШ І ст.

 

 

 

 

 

Шкіл-інтернатів

 

 

 

 

 

Гімназій (колегіумів)

 

 

 

 

 

Діючих дошкільних закладів

1

16

2

26

комунальна

Приміщень недіючих

 

 

 

 

 

- шкільних закладів

 

 

 

 

 

- дошкільних закладів

 

 

 

 

 

 

 

30. Закладів культури

назва

кількість

Будинки культури

1

Театри

-

Бібліотеки

1

Музеї

-

 

31. Спортивні заклади та споруди

назва

Кількість, якісні параметри

комплексний майданчик

2

спортивний зал

1

спортивний зал

1

футбольне поле

1

 

32. Основні історичні та історико-архітектурні пам’ятки.

         Історико-культурну спадщину села Буки становлять городище Бакожин, курган з поховання полян, залишки замкових валів часів Київської Русі, млин, який збудовано у 1848 році. До сучасної культурної спадщини відноситься ландшафтний парк з Храмовим комплексом, в основу яких закладено традиції минулої спадщини, що яскраво виражено в архітектурному оздобленні та відповідному підборі флори і фауни.

       Ландшафтний дендро-парк розкинувся більше як на 10 га угідь. В ньому зібрано більше 50 видів рослин, які століттями культивувалися на території всієї України, величезна колекція трав”янистих рослин, які квітують в різні пори року. Також тут зібрано цілу виставку мармурових скульптур, гротів, унікальних за своєю архітектурою альтанок, альпійських гірок.

       В даний час закінчується будівництво дзвіниці Св..Даниїла, яка входить до складу  Храмового комплексу разом із  Храмом Св.Євгенія вмч., каплицею Св.Олександра, каплицею Св.Миколая,.

      На території Храмового комплексу  височіє Великий Фонтан, який вражає досконалістю форм та виразно вписується в загальний ансамбль, вабить до себе та надихає на світлі почуття.. Тут же спрямовує свої „крила” до небес монументальний комплекс -  Хрест Пам”яті, що ввібрав у себе всю глибину пам”яті народу та повсякчас нагадує про сутність буття.

 

 

 

33. Соціально-економічні проблеми і пропозиції

стосовно їх вирішення

зміст

пропозиції щодо вирішення

1. Завершення реконструкції вуличного  

     освітлення села

Наявність фінансового забезпечення

 2. Виготовлення проектно кошторисної    документації на ремонт сільського водогону

Наявність фінансового забезпечення

3.Виконати роботи по капітальному ремонту Будинку культури

Наявність фінансового забезпечення

4.Виготовити проектно кошторисну документацію на ремонт дороги

Наявність фінансового забезпечення